Надувний катамаран Атлант-5 Купити, ціна, опис, Київ
Катамаран Атлант-5

Катамаран Атлант-5

Туристичний катамаран для сплавів та спокійного відпочинку

More details

48 000 грн.

Active Rest

під замовлення

Новий

Ціна на сайті вказана на 01.03. 2022 року – 1433 євро, оскільки ситуація з матеріалами та валютним курсом постійно змінюється. З приводу замовлення наберіть: +380952192299 (viber, telegram), +380672192299 або напишіть нам на пошту: activerest.ua@gmail.com

Катамаран Атлант-5 продовжує серію катамаранів Атлант від Active Rest.

Атлант-5 – це модель катамарана, яка має велику вантажопідйомність та місткість. Як матеріал використовується надміцна п'ятишарова тканина ПВХ Heytex німецького виробництва. Балони катамарану зібрані за технологією зварного шва. Кожен балон складається із двох ізольованих камер з окремими клапанами. Всі гондоли мають спеціальні ручки для підйому та перенесення катамарану. Катамаран має невелику вагу, простий у складанні та експлуатації, легко керований. Кожен балон має довжину 5 метрів і діаметр 49 см. Система м'яких леєрів з люверсами найпопулярніша у всьому світі як найнадійніша система жорсткого кріплення рами.

Надувний монобалонний катамаран Атлант-5 чудово підходить для маршрутів річками України, також його можна використовувати для подорожі по спокійному озеру або водосховищу, тихій воді, сімейного відпочинку, а також для сплавів по річках до 3-ї категорії складності та в комерційних сплавах. Катамаран розрахований на чотири дорослі особи, але екіпаж може складатися і з 6-ти осіб. Облаштувавши палубу, можна екіпіруватись і для тривалої експедиції.

Рама виконана з анодованого алюмінію АТ 31Т5 40/2. Її конструкція складається з чотирьох поперечних нерозбірних труб із заглушками. Чотири розбірні поздовжні труби з'єднуються між собою трьома поперечними трубами за допомогою болтів та спеціальних поліуретанових прокладок.

У базову комплектацію катамарану входить:

 • Два двокамерні монобалони, виконані за технологією зварного шва з м'яким леєром з двох сторін.
 • Канат-обв'язування 42 м для кріплення рами.
 • Рама
 • Ремнабір
 • Насос 7,5 л
 • 2 сумки-чохла для балонів та каркасу

За бажанням замовника, можлива докомплектація палубою та сидінками, транцем. Розробляється прусне озброєння + ескпедиційна модель (1100 гр/м ПВХ та 4 відсіки).

Переваги Атлант-5:

 1. 1.Надійність та безпека балонів
 2. 2. Невелика вага – транспортування однією людиною
 3. 3. Закаячений подовжений ніс – дає можливість гасити високу хвилю на порогах
 4. 4. Система м'яких леєрів з люверсами по бортах дозволяє значно підвищити надійність обв'язування, а також використовувати як раму будь-які матеріали (труби, профілю, дошки, спилки і т.п.)
 5. 5. Невелика довжина 5 м при високій вантажопідйомності – незважаючи на те, що ця модель позиціонується як модель, розрахована на 4 особи, Атлант-5 може приймати на борт до шести осіб з речами.
 6. 6. Використання катамарану Атлант-5 чудово підходить як для спокійного відпочинку на тихій воді, так і спортивних сплавах бурхливими річками до 3-ї категорії складності.
Призначення:для подорожі спокійним озером, тихою водою, а також для сплавів по річках до 3-ї к.с.
Гарантія:15 років!!!
Вага:20 кг балони + 15,6 рама
Діаметр балона/висота борту:48
Вантажопідйомність600
Конструкція балона:Одношарова
Кількість секцій у балоні:2х2
Наявність елементів каркасу:З елементами каркасу
Тиск у балоні:0,2
Матеріал балона:5-шарова ПВХ, 750 гр/м2

3 інших товарів в цій категорії:

Cart 0 Shopping Cart

No products

Free shipping! Shipping
0 грн. Total

Check out