Корпоративний відпочинок на байдарках

Корпоративний
відпочинок на
байдарках

Організуємо чудовий відпочинок для вас та вашої компанії. Проведемо цікаві активності на воді, які надовго запам'ятаються, перезавантажать та згуртують команду, відволічуть від стресів та об'єднають колектив.

Обирайте тур на нашому сайті або напишіть нам, що ви бажаєте, а ми з ваших побажань зробимо унікальну пропозицію.

Корпоративний відпочинок це:

Маємо досвід з 2009 року
Маємо досвід з 2009 р. - сотні заходів проведено
Одночасно в байдарках до 150 чоловік
Одночасно до 150 чоловік
Ми мобільні
Ми мобільні - виграш у часі і переміщенні
Будь-яка дозволена річка України
Будь-яка дозволена точка України
Організуємо відпочинок під ключ
Організуємо відпочинок під ключ

Active Rest є одним з лідерів організації відпочинку на воді. Ми працюємо з 2009 р. у сфері водних розваг та прокату спорядження. За цей час ми провели сотні заходів на байдарках. Пропонуємо вам пригоди на воді, які зарядять на позитив та згуртують ваш колектив.

надувні байдарки та SUPи. Вони є дуже стійкими безпечними плавзасобами. Керувати байдаркою нескладно, можливо без жодного досвіду.
від 2 годин до декілька тижднів
в межах Києва - Десенка, Жуків острів; в межах Київщини - Десна, Любич, Козинка, Рось; в межах України - будь-яка дозволення річка.

Ми відкриті до всіх ваших побажань та, виходячи з кількості учасників, тривалості, формату, бюджету, зробимо найкращу пропозицію!

Формат корпоратива

Сплав на байдарках
Захоплююча подорож річкою, яка подарує масу незабутніх вражень та приємних спогадів. Тривалістю декілька годин або похід на 2 чи більше днів.
Змагання / перегони
Командна гра за принципом естафети, хто швидше пройде дистанцію. Можливо поєднувати зі сплавом та іншими розвагами.
Водне поло
Весела гра з м'ячем двох команд, хто більше заб'є голів у ворота на воді. Тривалість 1.5 - 2 години і більше за бажанням. Можливо поєднувати зі сплавом та іншими розвагами.
Квест
Захоплююча пригода на байдарках, де необхідно пройти маршрут в особливому порядку, діставшись до всіх проміжних точок. Тривалість 3 - 5 годин.

Кожний формат можна поєднати між собою. Чи то захоплюючий сплав на байдарках, чи цікаві квести або інтригуючі ігри, як частини цілого, що має унікальну єдність. Це як гармонія в природі: байдарка - це потік, квести - це загадки, а ігри - веселі можливості, що відкриваються. Разом вони утворюють неповторну симфонію, де кожен елемент доповнює інший, створюючи неповторний досвід та згуртованість команди.

Додатково

Трансфер
Харчування
Фотограф: фото/відеозйомка
Ведучий/організатор
Обладнання: наметове/кухонне

З НАМИ ВІДПОЧИВАЛИ:

CréditAgricole
InfoCar
FTP
Сільпо
Укртелеком

Cart 0 Кошик

No products

Free shipping! Shipping
0 грн. Total

Перевірити