Надувний катамаран Атлант-4 | Купити, ціна, опис
Надувний монобалонний катамаран Атлант-4

Катамаран Атлант-4

Двомісний надувний катамаран Атлант-4

Детальніше

68 400 грн.

Active Rest

під замовлення

Новий

Довгоочікувана новинка від Active Rest – Надувний монобалонний катамаран, який відкриває нову лінійку в асортименті компанії.

Атлант-4 – це перша ластівка професійної серії катамаранів від Active Rest. Як і в човнах байдорафт Піонер, моторафт Амазонка, технологія виробництва Атлантів витримана на солідному рівні. Як матеріал використовується надміцна п'ятишарова тканина ПВХ Heytexнімецького виробництва. Унікальний у своєму роді зварний шов максимально задовольняє потребу у міцності та безпеці. "Невбивність" в активних сплавах, комфорт на спокійній воді, незабутні враження від далеких експедицій, керованість - це все катамаран Атлант. 
Головним завданням при створенні катамарану Атлант було завдання отримати такий плавзасіб, який має невелику вагу, легкість і швидкість складання, зручність в експлуатації. В результаті проведених досліджень та проектних робіт у серійне виробництво було запущено Атлант-4.

Надувний монобалонний катамаран Атлант-4 чудово підходить для подорожі спокійним озером, тихою водою, а також для сплавів по річках до 3-ї категорії складності. Катамаран розрахований на дві людини, але екіпаж може складатися і з чотирьох осіб. Облаштувавши палубу, можна екіпіруватись і для тривалої експедиції. Атлант-4 легко керований.

Катамаран має монобалонні гондоли, кожна з яких містить два незалежні відсіки, що підвищує надійність і дасть можливість утриматися на воді. Всі гондоли мають спеціальні ручки для підйому та перенесення катамарану.Катамаран має невелику вагу, простий у складанні та експлуатації, легко керуємо. Кожен балон має довжину 4 метри при діаметрі 49 см. Система м'яких леєрів з люверсами визнана у всьому світі як найнадійніша система жорсткого кріплення рами.

Рама виконана з анодованого алюмінію АТ 31Т5 40/2. Її конструкція складається з трьох поперечних нерозбірних труб із заглушками. Чотири розбірні поздовжні труби з'єднуються між собою та поперечними трубами за допомогою болтів та спеціальних полеуретанових прокладок.

У базову комплектацію катамарану входить:

 • Два двокамерні монобалони, виконані за технологією зварного шва з м'яким леєром з двох сторін.
 • Канат-обв'язка 38 м для кріплення рами
 • Рама
 • Ремнабір
 • Насос 7,5 л
 • 2 сумки-чохла для балонів та каркасу 

За бажанням замовника, можлива докомплектація палубою та сидіннями, транцем. У розробці вітрильне озброєння + ескпедиційна модель (1100 гр/м ПВХ та 4 відсіки).

Переваги Атлант-4:

 1. Надійність та безпека балонів;
 2. Невелика вага – транспортування однією людиною;
 3. Закаячений подовжений ніс – дає можливість гасити високу хвилю на порогах;
 4. Система м'яких леєрів з люверсами по бортах дозволяє значно підвищити надійність обв'язки, а також використовувати як раму будь-які матеріали (труби, профілю, дошки, спилки і т.п.);
 5. Невелика довжина 4 м при високій вантажопідйомності – незважаючи на те, що ця модель позиціонується як модель, розрахована на 2 особи, Атлант-4 може приймати на борт до чотирьох осіб з речами;
 6. Використання – катамаран Атлант-4 чудово підходить як для спокійного відпочинку на тихій воді, так і спортивних сплавах бурхливими річками до 3-ї категорії складності.
Призначення:для подорожі спокійним озером, тихою водою, а також для сплавів по річках до 3-ї к.с.
Гарантія:15 років!!!
Вага:16 кг балони + 12,5 кг рама
Кількість посадочних місць:2, 2+2
Діаметр балона/висота борту:48
Вантажопідйомність400 кг
Конструкція балона:Одношарова
Кількість секцій у балоні:2х2
Наявність елементів каркасу:З елементами каркасу
Тиск у балоні:0,2
Матеріал балона:5-шарова ПВХ, 750 гр/м2

4 інших товарів в цій категорії:

Cart 0 Кошик

No products

Free shipping! Shipping
0 грн. Total

Перевірити