ЯК ВЗЯТИ ПЛАВЗАСІБ ТА СПОРЯДЖЕННЯ В ОРЕНДУ. ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ.
 
1. Вибрати плавзасоби і спорядження.
Визначитися, що Вам потрібно, виходячи з маршруту, типу сплаву, кількості учасників і Ваших переваг.Ми готові надати Вам наступне спорядження:
 - Надувні байдарки (байдорафти) Піонер - універсальні байдарки, які відмінно підходять як для відпочинку на тихій воді, так і для спортивних сплавів по бурхливих річках до 3-й категорії складності. Габарити в упаковці: 100х40х40 см.
Байдарка Піонер 2+ розрахована на 2 дорослих і достатню кількість багажу на експедиційний похід (5-7 днів) або на 2 дорослих та 1 маленьку дитину з мінімальною кількістю багажу на похід вихідного дня. Вага в повній комплектації: 18 кг.
Байдарка Піонер 3К розрахована на 3 дорослих з мінімальною кількістю багажу на похід вихідного дня або на 2 дорослих з 1 дитиною і достатню кількість багажу на експедиційний похід (5-7 днів і більше). Вага в повній комплектації: 21 кг.
Байдарка Піонер 3+ розрахована на 3 дорослих та достатню кількість багажу на експедиційний похід (5-7 днів і більше) або на 2 дорослих та 2 дітей з мінімальною кількістю багажу на похід вихідного дня. Вага в повній комплектації: 22 кг.
Байдарки Піонер доступні в комплектаціях "Круїз" і "Спорт".
Комплектація "Круїз" відрізняється від комплектації "Спорт" наявністю надувного дніща AirDeck ( "Спорт" має на увазі голе дно човна) і сидіння-баночки ( "Круїз" комплектується надувними кріслами).
"Круїз" підходить для сплавів на тихій воді озер, спокійних річок без порогів (р. Десна, р. Дунай, місцями р. Дніпро, р. Прип'ять, р. Сейм і р. Псел, р. Ворскла):
  • Комплектація "Круїз" байдарки Піонер П2+: човен, 2 надувні крісла, упаковка для човна, 2 весла, насос, ремнабір. 
  • Комплектація "Круїз" байдарки Піонер П3К: човен, 3 надувні крісла, упаковка для човна, 2 весла, насос, ремнабір. 
  • Комплектація"Круїз" байдарки Піонер П3+: човен, 3 надувні крісла, упаковка для човна, 2 весла, насос, ремнабір.
 
"Спорт" підходить для сплавів як на тихій воді, так і на бурхливих річках з проходженням маршрутів високої категорії складності (р. Черний Черемош, р. Черемош, р. Білий Черемош, р. Прут, р. Стрий, р. Тиса, р. Південний Буг ): 
  • Комплектація "Спорт" байдарки Піонер П2+: човен, днище airdeck, 2 сидіння-баночки, упаковка для човна, 2 весла, насос, ремнабір.
  • Комплектація "Спорт" байдарки Піонер П3К: човен, днище airdack, 3 сидіння-баночки, упаковка для човна, 2 весла, насос, ремнабір. 
  • Комплектація"Спорт" байдарки Піонер П3+: човен, днище airdeck, 3 сидіння-баночки, упаковка для човна, 2 весла, насос, ремнабір. 


Дніще AirDeck додає човну жорсткості, роблячи його більш керованим; на ньому зручно сидіти; вода, яка потрапляє в човен, не хлюпається по всій байдарці, а стікає під AirDeck, дозволяючи екіпажу подорожувати у сухості та комфорті.

Сидіння-баночка  встановлюється під спину; об неї зручно спиратися під час веслування.

     

Надувное кресло робить перебування в байдарці максимально комфортним і не дає втомлюватися спині гребінця.

 

                                                                            
 - Надувні каяки Кайлас з каркасними елементами. – надувні каяки з простою конструкцією каркасу, що формує кіль. Завдяки особливостям конструкції, каяки дуже легкі, маневрені та з гарною курсовою стійкістю. Підходять тільки для відпочинку на тихій воді озер, водосховищ і спокійних річок без порогів (р. Десна, р. Дунай, місцями р. Дніпро, р. Прип'ять, р. Сейм і р. Псел, р. Ворскла), тому що при взаємодії з порогами вони зазнають пошкоджень або їх доводиться обносити по березі, що не дуже зручно. У проходженні бурхливих річок вони поступаються надувним байдаркам через високу ймовірність кільнутися (перевернутися).
Каяк Кайлас 3.2 (1) розрахований на 1 дорослого та мінімальну кількість речей для походу вихідного дня або на одноденну прогулянку. Так само, ця модель – відмінний варіант, якщо Ваша дитина вже досить доросла і виявляє бажання веслувати самостійно, але байдарка стандартних розмірів для неї все ще важка в управлінні (з цим каяком без проблем керується 7-річна дитина). Вага у повній комплектації: 11 кг. Комплектація: човен, 1 весло, 1 надувне крісло, гермоупаковка, ремнабір, насос.
Каяк Кайлас 3.8 (1+) розрахований на 1 дорослу та 1 маленьку дитину з мінімальною кількістю багажу для походу вихідного дня або на 2 дорослих на одноденну прогулянку або на 1 дорослу і достатню кількість багажу на експедиційний похід (5-7 днів і довше). Комплектація: човен, 2 весла, 2 надувні крісла, гермоупаковка, ремнабір, насос.
Каяк Кайлас 4.2 (2) розрахований на 2 дорослих та достатню кількість багажу на нетривалий похід (3-4 дні) або на 1 дорослого та достатню кількість багажу на експедиційний похід (5-7 днів і довше) або на 1 дорослу та 1 маленьку дитину з достатньою кількістю багажу на експедиційний похід (5-7 днів та більше). Комплектація: човна, 2 весла, 2 надувні крісла, гермоупаковка, ремнабір, насос.
 
Додатково до плавзасобів можна взяти: вітрило для надувної байдарки (підходить для використання на р. Дніпро, озері, водосховищі, морі), кермо для надувної та каркасної байдарок (для кращої курсової стійкості), фартух на байдарку (врятує від дощу та літрів води на порогах), палуба для катамарана (на ній зручно розмістяться ваші речі). 
Інше спорядження: крісла та сидіння, весла, каски, спасжилети, гермоупаковка (не дадуть вашим речам намокнути), намети, спальники, каремати, тент.
2. Визначитись з оптимальною тривалістю оренди та точними датами видачі та здачі спорядження.
Дні оренди вважаються за фактичною датою видачі та здавання спорядження, тобто з моменту відходу спорядження зі складу прокату та до моменту його повернення на склад. 1 день прокату дорівнює добам (наприклад з 17-00 до 17-00), прокат на weekend передбачає оренду спорядження починаючи з п'ятниці о 15-00 і закінчуючи здачею в понеділок о 11-00. Прокат байдарок та спорядження по пакету 1 тиждень видається/приймається з будня по будні (наприклад: з четверга по четвер). Видача спорядження та байдарок у вихідні дні "пакет 1 тиждень" - НЕ ДІЄ. Цінова політика нашого Клубу така, що чим тривалішими є терміни оренди, тим менше виходить орендна плата за день. Якщо плануєте брати плавзасіб в оренду більш ніж на 3 дні, то вигідніше брати цілий тиждень за пакетною пропозицією з приємними цінами.
3. Зателефонуйте по одному із зазначених телефонів або напишіть на електронну пошту та замовте необхідні плавзасоби та супутнє спорядження:
+38 (095) 219 22 99 viber, telegram
+38 (067) 219 22 99
activerest.ua@gmail.com
 
4. Внести бронювання у розмірі 30% від загальної суми замовлення.
Необхідну суму можна сплатити:
- готівкою в пункті прокату спорядження за адресою: м. Київ, вул. Березняківська 17/1
- перевівши гроші на розрахунковий рахунок (реквізити надсилаємо viber, telegram або на пошту).
Звертаємо Вашу увагу, що у разі відмови від прокатного спорядження та неможливості здати спорядження повторно іншим клієнтам – передплата не повертається. Але якщо Ви повідомили заздалегідь і ми змогли запропонувати спорядження, що звільнилося, іншим бажаючим – сума бронювання компенсується. Дякуємо за розуміння.
5. За день до призначеної дати видачі замовлених плавзасобів та спорядження, Вам необхідно зателефонувати менеджеру пункту прокату спорядження за телефоном +38 (095) 219 22 99 і домовитися про точний час, коли Ви зможете приїхати та забрати заброньовані плавзасоби та спорядження.
У день видачі між Вами та Клубом водного туризму Active Rest укладається письмовий договір; кожна сторона одержує копію договору. Зверніть увагу, що менеджер проведе Вам обов'язковий інструктаж і демонстрацію човнів, і це займе деякий час (приблизно 20 хв на кожен плавзасіб).
Для отримання плавзасобів та спорядження необхідно мати при собі:
• залишок суми, яку потрібно сплатити за оренду спорядження
• застава:
  1. один документ (закордонний паспорт, права водія) та 1000 грн на кожен плавзасіб.
   2. грошова сума, що дорівнює повній вартості плавзасобу.
•у випадку, якщо Ви берете в оренду тільки бівачне спорядження (намети, спальники тощо), за нього також належить застава (документ +200 грн або сума вартості спорядження).
 
6. Коли термін Вашої оренди добігає кінця, Вам необхідно зателефонувати менеджеру пункту прокату спорядження та домовитися про точний час, коли Ви зможете приїхати та здати взяті в оренду плавзасоби та спорядження.
При здачі плавзасобів та спорядження менеджер проведе ретельний огляд, щоб упевнитись у їх чистоті та справності.
 
Звертаємо Вашу увагу, що згідно з правилами Клубу водного туризму Active Rest клієнт зобов'язується повернути спорядження в такому ж чистому, сухому та справному стані, як і при отриманні (див. «Умови прокату»). 
Клуб водного туризму з радістю надає своїм клієнтам низку додаткових послуг:
1. Трансфер. Мікроавтобус на 7 пасажирів + водій. 14 грн/км. Якщо трансфер здійснюється на понад 150 км, вартість обумовлюється індивідуально. За простій машини та очікування групи більше 15 хвилин 1 хв/1 грн.
2. Сборка и разборка плавсредств 50 грн. 
3. Миття, чищення та сушка човна 250 грн.
4.  Супровід групи інструктором. Вартість обумовлюється індивідуально.

Cart 0 Кошик

No products

Free shipping! Shipping
0 грн. Total

Перевірити