Про нас

Ласкаво просимо до Клубу водного туризму Active Rest!

Клуб водного туризму Active Rest

Ви любите активний відпочинок, подорожі та походи з новими, неповторними враженнями? Ми раді Вам та Вашому активному способу життя!
Наш Клуб займається популяризацією активного відпочинку і готовий Вам запропонувати все необхідне для походу - від казанка, багаття, байдарок, рафтів, катамаранів до яхтових чартерів і сплавів за маршрутами різного ступеня складності у всьому світі.

Active Rest - є офіційною зареєстрованою торговою маркою. У нас запатентоване виробництво надувних, надміцних байдарок, відмінними рисами яких є «вічність», комфорт та безпека. Ці кораблі не мають елементів жорсткості!! Корпус надувних балонів виготовляється з п'ятишарових армованих тканин найкращих виробників світу. Складання корпусу проводиться шляхом зварювання, а не склеювання і тому всі шви дають 100% безпеку життя екіпажу!! Це лінійка човнів-байдарок під назвою байдорафт Піонер та моторафт Амазонка, які дозволяють встановлювати на борт не тільки мотор, а й вітрильне озброєння. Конструкція байдорафт дозволяє зберегти жорсткість каркаса на воді, керованість, а також високу вантажопідйомність.
На човні можна навіть стояти на повний зріст!

Також у нашому магазині можна купити Весла TNP – це високоякісні весла чеського виробника. Ідеально підходять для веслування на байдарках, каное, рафтингу, SUP та інших видах водного спорту.

Крім того, наш Клуб спеціалізується на похідному інвентарі, спорядженні та одязі для водного та пішого туризму. Гермоупаковки, рятувальні та страхувальні жилети, рюкзаки, намети, спальники, термобілизна, трекінгове взуття, тенти, похідний посуд, спорядження для альпінізму, яхтові акссуари та багато іншого.

Може, у Вас є ідея цікавого походу? Чи потрібно організувати корпоратив, весілля, іменини на природі? Сплеск прибережної хвилі, звук потріскування вогнища, зоряне небо, душевні пісні під гітару та вуха в казанку?
Усі організаційні питання, розробку маршрутів, інструктора, безпека, вибір спорядження, оптимізація бюджету ми запропонуємо Вам обговорити та затвердити спільно.
Довіртеся професіоналам!

А як приємно, коли Ви повертаєтеся з тривалого переходу або складного сплаву, втомлені та задоволені, дуже хочеться поділитися своїми враженнями, а на Вас чекає чашка гарячого трав'яного чаю та привітний прийом:)

Інформація:

м. Київ, вул. Березняківська 17/1

Офіс
(067) 219 22 99  
(095) 219 22 99

Виробництво
(093) 629 22 99  

activerest.ua@gmail.com  

 

 

 

 

 

 

 


Cart 0 Кошик

No products

Free shipping! Shipping
0 грн. Total

Перевірити